“Elimizin değmediği mahallemiz yok”

30 Mayıs 2016 tarihli Aydın Denge Gazetesi haberidir.

Mahalle muhtarlarıyla istişare toplantılarını sürdüren İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, kısıtlı imkanlarla hizmet verdiklerini söyledi.

İncirliova Belediyesi toplantı salonunda mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Gürşat Kale, “Ben yaptım oldu anlayışından uzak olarak göreve geldiğimiz günden bu yana sizlerle yaptığımız istişareler doğrultusunda mahallelerimizde acil çözülmesi gereken sorunlara öncelik verdik. Elimizdeki kısıtlı imkanlarla hizmet mekanizmasını adil bir şekilde çalıştırmaya gayret ediyoruz. Bugüne kadar elimizin değmediği, hizmet götürmediğimiz bir tek mahallemiz yok. Bundan sonra da İncirliova için her zaman birlikte çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Toplantıda Belediye Başkanı Gürşat Kale, İncirliova’da gerçekleştirilen hizmetlerle ilgili mahalle muhtarlarını bilgilendirdi. Öte yandan mahalle muhtarları Belediye Başkanı Kale’ye memnuniyetlerini ve şikayetlerini aktardı. Toplantıda belediye başkan yardımcıları Yalçın Sarı ile Baki Aslantaş da hazır bulundu.