“Hesap soracağız”

21.03.2014 Aydın Denge Gazetesi Haberidir.

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, seçim çalışmaları kapsamında İncirliova İstiklal Mahallesi’nde vatandaşlara yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimiz an her şeyin hesabını tek tek soracağız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 30 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçim çalışmalarına İncirliova İstiklal Mahallesi’nde devam etti.

MHP’liler Cumhuriyet Mahallesi’ndeki seçim bürolarından dev Türk Bayrağı eşliğinde kortej yürüyüşü yaparak İstiklal Mahallesi’ndeki miting alanına geldi. Kale’yi Belediye Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili yalnız bırakmadı. Gürşat Kale ve ekibini İstiklal Mahallesi sakinleri coşku ile karşıladı.

“ŞEFFAF BELEDİYE OLACAĞIZ”

İstiklal Mahallesi’nde miting alanını dolduran yoğun kalabalığı yaptığı konuşmaları ile coşturan Gürşat Kale, hesap alan değil hesap veren bir belediye olacaklarını söyledi.

“İncirliova’nın ihtiyaçları olan hizmetleri sunmak üzere tüm insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve insanca hizmet vermek için buradayız” diyen Kale, “Hizmet yaparken hesap veren son nefesimize kadar sizlerin hizmetinde olmak için huzurunuza çıktık. Hak hukuk ve adalet temennimiz olacak. Her attığımız adımda kırk kere düşünüp bir kere adım atacağız. Vatandaştan alınan her kuruşun karşısında hizmet etme gayreti içinde olacağız. Hukuku Bilal’in ihtiyacı olduğu için değil herkesin ihtiyacı olduğu için unutmayacağız. Adaletin olmadığı yerde demokrasi ve insanlık olmaz ve adaletsiz bir toplum asla düşünülemez. Adalete uzanan ellerin kırılması için elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğiz.

Belediyenin vatandaştan topladığı parayı yandaşlara değil sizlerin hizmeti için kullanacağız ve her zaman hesap veren şeffaf bir belediye olacağız.

Görevi devralırken belediyenin geçmiş dönemdeki tüm hesaplarını devletin müfettişlerin denetimini sağlayarak hiçbir şeye ön yargılı yaklaşmayacağız. Her şeyin hesabını tek tek soracağız” diye konuştu. (BURHAN CEYHAN)

İstiklal Mahallesindeki toplantımızdan görüntüler.