Kadınlarla Kahvede Bir Araya Geldi

26.02.2014 Aydın Denge Gazetesi haberidir.

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, kadınları kahvede toplayarak projeleri hakkında bilgi verdi. Kale, her mahalleye bir kreş yaptıracakları belirterek, çocukların ücretsiz eğitim göreceğini söyledi.

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale mahallede kadınları kahvede bir araya getirdi. Önce Atatürk Mahallesi ve Kurtuluş Mahallesi’nde kahvede kadınlarla bir araya gelen Kale, dün akşamda Hürriyet Mahallesi’nde bir kahvede kadınlarla bir araya geldi.

26021 26022 26023 26024

“KREŞTE ÇOCUKLAR ÜCRETSİZ EĞİTİM GÖRECEK”
Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte İncirliova’nın her mahallesine bir çocuk kreşi yapacaklarını ifade ederek konuşmasına başlayan Gürşat Kale, “İncirliova’nın tüm mahallelerine birer çocuk kreşi yaptıracağız. Yapılan bu kreşlerde yaklaşık 140 kişiye iş imkânı sağlanmış olacak. Bunun yanında çocuklarınız ücretsiz kreşlerde eğitilecek. Çocuklar bizim geleceğimizdir” dedi.

“SORUN KÖTÜ YÖNETİM”
İncirliova’da en büyük sorunun ise kötü yönetim olduğunu vurgulayan Kale, “İncirliova halkı çok kötü yönetiliyor. Bu kötü yönetimi göreve geldiğimiz an yüreğimizle çözüme kavuşturarak kötü yönetimi ortadan kaldıracağız. Tüm mahallere çocukların oynayabileceği eğlenebileceği oyun parkları yapacağız” diye konuştu.

“HER KURUŞUN HESABINI VERİRİZ”
Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte her kararın altına imza atacaklarını da savunan Kale, “Hep birlikte yapılması gereken projeler ve çözülmesi gereken sorunları meclis üyeleri ile birlikte çözüme kavuşturacağız. Her ayda istenildiği takdirde belediyenin her kuruşunun hesabını halka vereceğiz” dedi.

“ENGELELRİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ”
Göreve geldikleri an engelleri aşacaklarını söyleyen Gürşat Kale, “İncirliova şu anda 500 civarında engelli kardeşimiz var biz bunu tek tek araştırarak bulduk. Engelli kardeşlerim için göreve geldiğimiz ilk ay onları bir çatı altında toplayacağız. Çünkü mevcut yönetim engelliler için yol yapmış ama yapılan bu yoldan bırakın engelliyi sağlam insan bile geçmekte zorlanıyor. Engelleri önce kafamızda aşmalıyız. Bunu da biz başaracağız” şeklinde konuştu. (BURHAN CEYHAN)