Kale: “Çalmadık Kapı Sıkılmadık El Bırakmayacağız”

02.02.2014 Egenazhaber.com Sitesinden Alınan Haberdir.

MHP Aydın İncirliova Belediye Başkan adaylığı açıklanan Gürşat Kale İncirliova’da seçim bürosunu açarak çalışmalarını başladı. Bugünde Acarlar beldesinde MHP Aydın Milletvekili Ve MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ali Uzunırmak, MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, MHP Efeler Belediye Başkan adayı Recep Taner, İncirliova İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Acarlar seçim bürosunun açılışını yaptılar.

Egenazhaber sitemize açıklamalarda bulunan İncirliova Belediye Başkan adayı Gürşat Kale şunları söyledi. 30. Mart 2014 yerel seçimlerini yaklaşık 2 aydan az bir süre kala İncirliova’da Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. Gerektiğinde gecemizi gündüzümüzü katarak İlçemizi ve köylerimizi defalarca dolaşarak Milliyetçi Hareket Partisinin fikirlerini, düşüncelerini ve projelerini anlatacağız. Vatandaşımız oyunu kullanırken kime neden oy verdiğini bilecek kimse kulaktan dolma sözlerle oyunu kullanmayacak bilinçli bir şekilde sandığa gidecek kendi hür iradesiyle oyunu kullanacak.

Yaklaşık 12 senedir bizleri yönetenler Türkiye’yi ne hale getirdiler PKK Eline almış olduğu paçavra bez parçalarıyla istediği yerde propaganda yapıyor istediği gibi bebek katilinin resimlerini taşıyor bunlar suç değil elini Şanlı Türk Bayrak’ı alacak sokakta dolaşmak adeta suç sayılır oldu. Türkiye ekonomisi desen batma noktasına gelmiş. Çünkü Türkiye’de ne var ne yok hepsi satıldı tabi ki satılacak bir şey kalmayınca sıcak para Kaynakları’nda kalmadı. Yabancı yatırımcı güven duymadığı bir ülkeyi yatırım’da yapmak istemiyor.

Bunun için değerli vatandaşlarım Türkiye’nin gerçek sahipleri biz Ülkücüleriz. Sizleri gerçek sahipleri olarak siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmek için sizin oylarınıza talibiz. İncirliova’da nasıl oylarınızı MHP’ye veriyorsanız Aydın Büyük şehirde oylarınızı MHP Büyük şehir adayımız Aydın Milletvekilimiz Ali Uzunırmak’a vermenizi rica ediyorum. Atalarımızın dediği gibi birlikten kuvvet doğar şayet İlçemizle birlikte Aydın Büyük Şehri alırsak ilçemize daha fazla hizmet etme imkânımız olacaktır dedi.