Kale, yeni projeler peşinde

25 Ağustor 2013 tarihli Hedef ve Denge Gazetelerinin haberidir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale merkez, belde ve köylerde seçim çalışmalarına devam ederken, kalan zamanını da bilgisayar başında yeni projeler üretmeye ayırıyor.

MHP’den 2009 yılında yine İncirliova Belediye Başkan Adayı olan ancak seçimi kaybeden Gürşat Kale, seçimi kaybetmesine rağmen 2014 yerel seçimlerinde yine MHP’den İncirliova Belediye Başkan Adayı olacağını açıklamıştı. Her alanda çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Gürşat Kale, 2014 yerel seçimleri için seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

İncirliova Merkez, Acarlar Beldesi ve 21 köyü dolaşarak vatandaşlarla sohbet eden Kale, seçim gezilerinden arta kalan zamanlarında ise MHP İncirliova parti binasında bilgisayarın başına geçerek proje hazırlığı yapıyor.

“İNCİRLİOVA’NIN YENİ PROJELERE İHTİYACI VAR”

İncirliova’nın Aydın’ın en gelişen İlçeleri arasında bulunduğunu ifade eden MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, “İncirliova gelişiyor ama bilinçsiz olarak gelişiyor. Özellikle son yıllarda yapılan yeni modern binaların bulunduğu alanlara araç otoparkı yapılmadığı için şimdiden otopark sıkıntısı başlamıştır. Yapılan yeni binaların mutlaka otoparkı olmalı. Eğer olmazsa İncirliova’da 10 yıl sonra trafik denen bir şey kalmaz ve araç koyacak yer bulamazsınız. Bunun hesaplarını şimdiden yapmak gerekiyor. İncirliova’nın her anlamda iyi yönetilmediğini hepimiz biliyoruz. Bu nedenle biz de yeni projeler üreterek, İncirliova’yı iyi yönetmek için hizmet etmeye talip olduk” dedi.

“ACARLAR’IN ÖNEMİ BÜYÜK”

Kale, İncirliova’nın tek beldesi olan Acarlar Beldesi’nin öneminin büyük olduğunu da vurgulayarak, “Acarlar Beldesi İncirliova’nın olduğu kadar Aydın ve Ege Bölgesi’nin de en önemli yerleşim yerlerinden birisidir. Burada bulunan yaş sebze ve meyve hali burada yaşayan insanların en büyük geçim kaynağıdır. Yaş sebze ve meyve halinin daha modern bir hale getirilmesi için bazı bölgelerdeki hallerin durumunu bilgisayar üzerinde inceliyorum. Allah nasip ederde İncirliova Belediyesi yönetimini ele alırsak, Acarlar Beldesi’ne gerek imar, gerekse hal konusunda yapacağımız projelerle gerekli çalışmayı yapacağız. 2009 yılındaki yaptığımız projelerin üzerine yeni projeler ekleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu. (BURHAN CEYHAN/HEDEF AJANS)