MHP kadınlara 2 bin atkı dağıttı

9 Mart 2014 Aydın Denge Gazetesi Haberidir.

Milliyetçi Hareket Partisi İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Lidya Restoran’da düzenlediği eğlencede kadınlara 2 bin atkı dağıttı.

Cumartesi gününün yoğun olması dolayısıyla Kadınlar Günü programını Pazar günü Lidya Restoran yapan MHP’liler yerel sanatçı Elvan Sarıkaya ve muhteşem dörtlü saz ekibinin verdiği konserle doyasıya eğlendi.

MHP’li kadınların tıka basa doldurduğu Lidya Restoran’da MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’nin getirdiği 2 bin atkıyı MHP’liler programa katılanlara dağıttı.

Daha sonra MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale Belediye Meclis Üyelerini tek tek tanıttı.

“KADINLAR EN GÜZEL ÇİÇEKTİR”

“Kadın, toplumun en özverili, çalışkan ve üretken bireyidir” diyen MHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Nursevin Ertunç, “Kurtuluş Savaş’ımızın kazanılmasında kadınlarımız önemli çalışmalar yapmışlardır. Yeri gelmiş cephede savaşmış, yeri gelmiş cephe gerisinde savaşa destek olmuşlardır. Savaş sonrasında ülkenin kalkınmasında da kadınlarımız, en önde yerini almışlardır. Türk erkeği de, Atatürk’ün izinde kadına gereken değeri ve önemi vererek onun haklarını korumada yanında yer almıştır. Kadınlarımızın da birer yurttaş olarak anayasal haklarından yararlanması için gereken yasal düzenlemeler yapılmıştır. Kadınlar çevremizde açan en güzel çiçeklerdir. Her başarılı erkeğin yanında bir kadın vardır” dedi.

KADINLARDAN DESTEK İSTEDİ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale ise, “Ben burada doğdum büyüdüm. İncirliova’nın iyi yönetilmediğini gördüğüm içinde Belediye Başkan Adayı oldum. 30 Mart’ta da beni burada ki gibi desteklerseniz hep birlikte kazanırız. Kadınlarımız bizlerin çalışmalarında en önemli yere sahipler. Zafere ulaşmamız için kadınların büyük desteklerini alıyoruz. Akrabalarınız, eşinizin ve dostunuzun desteklerine ihtiyacımız var. Bu desteklerini de siz kadınlar sayesinde alacağımızı umuyorum” diye konuştu. (GÖKHAN DÜZYOL)