MHP’liler salona sığmadı

03.03.2014 Aydın Denge Gazetesi Haberidir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova Belediye Başkan Adayı ve partililer İncirliova’nın Dereağzı Mahallesi’nde bir araya geldi. Yoğun bir katılımın olduğu toplantıda MHP’liler salona sığmadı.

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale İncirliova’nın Dereağzı Mahallesi Düğün Salonu’nda yoğun bir kalabalığa projelerini anlattı.
İncirliova’dan çok sayıda araçla konvoy halinde Derağzı’na gelen MHP’liler düğün salonuna sığmadı.
Belediye Meclis Üyelerinin tek tek tanıtılmasından sonra salonu dolduran vatandaşlara seslenen Gürşat Kale, “Sizlerin bu istek ve arzusu beni son derece sevindirdi. İnşallah 30 Mart’ta hep birlikte İncirliova’ya Kale’nin burçlarını dikeceğiz” dedi.

“YÜREĞİMİZİ KOYDUK”
“Biz elimizi taşın altına koyduk” diyerek konuşmasına devam eden Kale, “Bu can bu bedende olduğu müddetçe canımız sizlere vatana feda olsun. En büyük sorun temizlik temizliği yapamayan belediyenin sorununu biz el ele kol kola birlikte çözeriz. Yetim hakkını yiyenlerin yanına bırakılmayacak. Yalanlara talanlara son vereceğiz. Göreve geldiğimizde hiç kimseyi ayırt etmeden insanlara sadece insanca hizmet sunacağız. İncirliova’nın yüzyıllardan beri süren deve güreşi arenasını Dereağzı’nda yapacağız. Vatandaş belediyeye değil hizmet vatandaşın ayağına gelecek. Biz adam gibi adamız söz verdik mi yaparız. Belediyenin kapıları herkese açık olacak. Gönül kapımız, internetimiz ve telefonumuz her an açık olacaktır ulaşılamayan başkan olmayacağız. Hesap alan değil vatandaşa hesap veren bir belediye olacağız” diye konuştu.
Gürşat Kale’nin konuşmasını sık sık kesen vatandaşlar “Başkan Gürşat Kale” sloganları ile salonu inletti. (BURHAN CEYHAN)