Taşkın; Adayımız Gürşat Kale’dir

9 Ağustos 2013 tarihli Hedef ve Aydın Denge Gazetelerinin haberidir.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova İlçe Teşkilatı, Ramazan Bayramı’nda parti binasına Gürşat Kale’nin büyük afişini asarak Belediye Başkan adaylarının Gürşat Kale olduğunu belirtti.

MHP İncirliova İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı dolayısıyla dün parti binasında bayramlaşma gerçekleştirdi. Bayramlaşma esnasında MHP İncirliova İlçe Başkanı Mustafa Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, MHP’nin İncirliova Belediye Başkan adayının Gürşat Kale olduğunu belirten dev afişi parti binasına astı. Gürşat Kale’nin fotoğrafı bulunan dev afişin üzerinde, ‘MHP’nin İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’dir’ diye yazıyor.

“SONUNA KADAR DESTEKLEYECEĞİZ”
Parti binasına astıkları afişin önünde poz veren MHP İlçe Başkanı Mustafa Taşkın ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe teşkilatının adayının Gürşat Kale olduğunu söyledi. 2009 yılında MHP’den İncirliova Belediye Başkan adaylarının Gürşat Kale olarak açıkladıklarını ve bunun arkasında durduklarını ifade den MHP İncirliova İlçe Başkanı Mustafa Taşkın, “İncirliova’da çıkan bazı dedikodular nedeni ile halkımız yanlış bilgilendiriliyor. Bizde her zaman söylediğimiz gibi MHP’nin İncirliova Belediye Başkan adayının Gürşat Kale olduğunu ve teşkilat olarak her zaman arkasında olacağımızı buradan söylemek istiyoruz. MHP İncirliova’da Gürşat Kale başkanlığında belediye başkanlığı seçimini kazanacaktır. Bunun için var gücümüzle çalışmalarımız devam ediyor. Belediye Başkan adayımız Gürşat Kale dürüst, çalışkan ve bilgisi ile İncirliova’yı yönetmeye adaydır. İncirliovalılar’ın da teveccüh göstermesi durumunda İncirliova’da hizmete talibiz” diye konuştu. (BURHAN CEYHAN/HEDEF AJANS)