Yıldızdoğanlar MHP’lileri coşturdu

9 Mart 2014 Aydın Denge Gazetesi Haberidir.

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği programda sahne alan Mustafa Yıldızdoğan ve Yıldırım Yıldızdoğan, alanı dolduran yaklaşık 5 bin kişiye okudukları türkülerle coşkulu saatler yaşattı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği kadınlara özel eğlencenin devamı olarak İncirliova Cumhuriyet Mahallesi Aykut Ozan Caddesi üzerinde konser düzenledi. Düzenlenen konserde İncirliovalı Yıldırım Yıldızdoğan ve amcasının oğlu ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.

Konsere MHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ali Uzunırmak, MHP Aydın İl Başkanı Fevzi Köse, MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı Gürşat Kale, MHP İncirliova İlçe Başkanı Mustafa Taşkın, Belediye Meclis Üyesi Adaylarının yanı sırı Koçarlı, Germencik, belde ve köylerden de yoğun bir vatandaş katıldı.

KONSER ŞOVA DÖNÜŞTÜ

MHP İncirliova Belediye Başkan Adayı ve Belediye Meclis Üyelerinin tek tek tanıtılmasından sonra sahneye çıkan Yıldırım Yıldızdoğan okuduğu birbirinden güzel türkülerle kalabalığı coşturdu.

Ardından ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’ın sahneye çıkması ile alanı dolduran vatandaşlar ayakta alkışladı. Mustafa Yıldızdoğan okuduğu türkülerle vatandaşları coştururken, arada bir yaptığı konuşmalarla da adaylara destek istedi. Akşam saat 19.00’da başlayan program geç saatlere kadar devam etti. (BURHAN CEYHAN)